Kursy i szkolenia

Możliwość rozpoczęcia pracy w charakterze stażysty lub samodzielnego fryzjera w zakresie stylizacji fryzur, obcinania i farbowania włosów. Zdobycie praktycznych umiejętności, które zwiększają wartość na rynku pracy lub ułatwiają założenie własnej działalności gospodarczej.
Cena kursu: 1290 pln / Liczba godzin: 130
nowość
Przygotowanie do pracy w charakterze samodzielnego fryzjera-stylisty i zdobycie  umiejętności, które zwiększają wartość na ryku pracy lub ułatwiają założenie własnej działalności. Wykonywanie bardziej skomplikowanych zabiegów fryzjerskich.
Cena kursu: 1290 pln / Liczba godzin: 130
kompleksowe przygotowanie do wykonywania wszystkich zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała oraz masażu kosmetycznego, w tym gorącymi kamieniami. Zdobycie prestiżowych certyfikatów i zaświadczeń MEN.
Cena kursu: 1400 pln / Liczba godzin: 120
nowość
nowość
Możliwość pracy jako konsultant w firmowych sklepach, konsultant ślubny, w teatrze, agencji modelek, firmach reklamowych oraz w firmach organizujących pokazy mody. Nabycie umiejętności rozpoznawania typów sylwetek oraz sposoby modelowania za pomocą tkanin, kolorów i dodatków.
Cena kursu: 350 pln / Liczba godzin: 20
nowość
nowość
Kompleksowe przygotowanie do zawodu manikiurzystki, pedikiurzystki, modelistki. Zdobycie praktycznych umiejętności, które zwiększają wartość na ryku pracy lub ułatwiają założenie własnej działalności gospodarczej. Zdobycie prestiżowych certyfikatów i zaświadczeń MEN.
Cena kursu: 650 pln / Liczba godzin: 48
Uznawane w kraju i za granicą dokumenty potwierdzające udział w kursie. Prowadzenie własnej działalności gospodarczej i wykonywanie usług objętych, programem kursu (w oparciu o polską klasyfikację działalności nr PKD 96.04.Z).
Cena kursu: 1090 pln / Liczba godzin: 150
nowość
nowość
Możliwość rozpoczęcia pracy w zawodzie Stylistki rzęs i wzbogacenie swojej oferty o najbardziej opłacalny zabieg w gabinecie kosmetycznym. Większe szanse pozyskania nowych klientek.  
Cena kursu: 430 pln / Liczba godzin: 8
nowość
nowość
Możliwość pracy jako wizażystka-stylistka  w Polce i UE (własny salon, praca w domu, u klienta, w studio foto, na sesjach, pokazach, eventach etc. Szansa współpracy z prasą modową, telewizją, radiem - jako konsultant, doradca, ekspert.
Cena kursu: 390 pln / Liczba godzin: 32
nowość
Możliwość pracy jako wizażystka-stylistka  w Polce i UE (własny salon, praca w domu, u klienta, w studio foto, na sesjach, pokazach, eventach etc. Nabycie unikalnych umiejętności w zakresie makijażu i kreowania wizerunku.
Cena kursu: 390 pln / Liczba godzin: 32
nowość