Seminaria

Będziesz wiedzieć, jak wykorzystywać emocje w marketingu, w zależności od typu przekazu, którym się posługujesz. Zbudujesz zaufanie i zwiększysz zainteresowanie. Nauczysz się pisać ciekawe i angażujące treści na każdy temat.     Korzyści z udziału w seminarium: 
Cena kursu: 649 pln / Liczba godzin: 14
nowość
nowość
Nauczysz się tworzyć konwertujące e-maile. Unikniesz kosztownych błędów, jakie popełnia 90% firm wykorzystujących e-mailing. Zaplanujesz skuteczną kampanię e-mailingową bez pomocy zewnętrznych firm. Zwiększysz otwieralność wysłanych e-mailingów.
Cena kursu: 649 pln / Liczba godzin: 14
nowość
nowość
Seminarium skierowane jest do osób funkcjonujących w obszarze produkcji, przetwórstwa żywności i obrotu żywnością oraz osób odpowiedzialnych za system zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego produkowanych wyrobów.
Cena kursu: 640 pln / Liczba godzin: 16
nowość
nowość
Zwiększenie świadomości obowiązków i odpowiedzialności za przestrzeganie przepisów. Zwiększenie skuteczności ochrony przetwarzanych zasobów. Poznanie zagrożeń bezpieczeństwa ochrony danych osobowych. Poznanie środków organizacyjnych i technicznych służących bezpieczeństwu danych. Poznanie schematów postępowania na wypadek naruszenia bezpieczeństwa.
Cena kursu: 290 pln / Liczba godzin: 8
nowość
nowość