Kursy i szkolenia - Sale szkoleniowe Rzeszów, wynajem sal szkoleniowych - Oświata w Rzeszowie

Strefa pasji i rozwoju

Korzyści z ukończenia kursu: samodzielne uszycie własnej spódnicy/lub spodni, umiejętność kreowania ciekawych wersji spódnic na różne okazje, zdobycie praktycznych umiejętności zwiększających wartość na runku pracy.
Cena kursu: 800 pln / Liczba godzin: 40
Korzyści z ukończenia kursu: uszycie własnej sukienki lub żakietu, umiejętność kreowania i dostosowywanie swoich ubrań do ciągle zmieniającej się mody, zdobycie praktycznych umiejętności zwiększających wartość na rynku pracy.
Cena kursu: 850 pln / Liczba godzin: 48
Korzyści z ukończenia kursu: umiejętność dostosowywania ubrań do sylwetki i zmieniającej się mody, zdobycie praktycznych umiejętności, które zwiększają wartość na rynku pracy lub ułatwiają założenie własnej działalności.
Cena kursu: 500 pln / Liczba godzin: 32
Na warsztatach szydełkowania maskotek od podstaw: dowiesz się co można zrobić szydełkiem, jakie włóczki są najlepsze, gdzie szukać wzorów i inspiracji, nauczysz się robić magic ring, podstawowy ścieg oraz efektowne wykończenia.
Cena kursu: 250 pln / Liczba godzin: 5
nowość
Na warsztatach uczymy: projektować wzór, zestawiać barwy, naciągać osnowę na drewnianą ramę, tkać z zastosowaniem splotów tkackich(splot płótna, atłasowy, sumak, dywan), wykonywać dekoracyjne elementy wykończeniowe - zawieszkę, frędzle, chwosty.
Cena kursu: 400 pln / Liczba godzin: 6
nowość