Kursy i szkolenia

Szkolenie dedykowane jest dla osób, które znają co najmniej podstawy obsługi programu 3D Studio Max z zakresu tworzenia modeli i renderingów statycznych. W trakcie szkolenia trener w przestępny przystępny sposób przekazuje podstawowe informacje o animacji różnymi technikami oraz wyjaśnia, jak szybko wykonać rendering sekwencji animowanej.
Cena kursu: 1035 pln / Liczba godzin: 30
nowość
nowość
Kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą poznać od podstaw możliwości programu 3d Studio Max. Autodesk 3D to idealne narzędzie dla wszystkich chcących sprawnie tworzyć realistyczne postacie, płynne efekty specjalne i wizualnie atrakcyjne gry, a także najwyższej jakości sekwencje przeznaczone do filmów i telewizji.
Cena kursu: 1035 pln / Liczba godzin: 30
nowość
nowość
Kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą poznać praktyczne zastosowania programu 3ds Max do tworzenia zaawansowanych modeli wizualizacji i animacji komputerowej. Szkolenie porusza zagadnienia kompozycji statycznej i dynamicznej.
Cena kursu: 1035 pln / Liczba godzin: 30
nowość
nowość
Kurs przeznaczony dla: pedagogów, opiekunek dziecięcych, studentów, rodziców, dziadków i każdego kto chce prowadzić imprezy okolicznościowe.  
Cena kursu: 320 pln / Liczba godzin: 24
Szkolenie przeznaczone jest dla osób rozpoczynających pracę z oprogramowaniem AutoCAD. Po ukończeniu szkolenia uczestnik posiada podstawową wiedzę z zakresu obsługi programu, dotyczącą konfiguracji, tworzenia i podstaw edycji rysunków płaskich.
Cena kursu: 855 pln / Liczba godzin: 30
nowość
nowość
Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które ukończyły kurs podstawowy i chcą ugruntować lub poszerzyć swoją wiedzę o bardziej rozbudowane funkcje oprogramowania AutoCAD.  
Cena kursu: 945 pln / Liczba godzin: 30
nowość
nowość
Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które ukończyły stopień zaawansowany lub posiadają dobrą znajomość oprogramowania AutoCAD. Szkolenie skoncentrowane jest na pracy w środowisku 3D, tworzeniu i edycji obiektów
Cena kursu: 1035 pln / Liczba godzin: 30
nowość
nowość
Korzyści z ukończenia kursu: nabycie praktycznych umiejętności w zakresie obsługi systemu, odbierania, edytowania i wysyłania pism, podpisywania pism w formie dokumentu elektronicznego bezpiecznym podpisem elektronicznym,
Cena kursu: 250 pln / Liczba godzin: 6
nowość
Możliwość rozpoczęcia pracy w charakterze stażysty lub samodzielnego fryzjera w zakresie stylizacji fryzur, obcinania i farbowania włosów. Zdobycie praktycznych umiejętności, które zwiększają wartość na rynku pracy lub ułatwiają założenie własnej działalności gospodarczej.
Cena kursu: 1290 pln / Liczba godzin: 130
nowość
Przygotowanie do pracy w charakterze samodzielnego fryzjera-stylisty i zdobycie  umiejętności, które zwiększają wartość na ryku pracy lub ułatwiają założenie własnej działalności. Wykonywanie bardziej skomplikowanych zabiegów fryzjerskich.
Cena kursu: 1290 pln / Liczba godzin: 130
Adresaci warsztatu: Młodzież szkolna, studenci, osoby dorosłe pracujące z dziećmi i młodzieżą, pedagodzy, instruktorzy, terapeuci oraz organizatorzy czasu wolnego.   Korzyści z ukończenia warsztatu: - umiejętność
Cena kursu: 225 pln / Liczba godzin: 20
nowość
nowość
Szkolenie przeznaczone dla osób zaczynających swoją przygodę z programem Autodesk Inventor. Dla konstruktorów i inżynierów mechaników, którzy chcą utrzymać swoją przewagę konkurencyjną.
Cena kursu: 1270 pln / Liczba godzin: 30
nowość
nowość
Kurs przeznaczony jest dla konstruktorów mechaników, którzy chcieliby poszerzyć zdobyte na szkoleniu pierwszego stopnia umiejętności pracy z programem.
Cena kursu: 1270 pln / Liczba godzin: 30
nowość
nowość
Kompleksowe przygotowanie do prowadzenie spraw kadrowo-płacowych w przedsiębiorstwie. Praktyczna znajomość programów komputerowych kadrowo-płacowych i PŁATNIK. Możliwość pracy w działach kadr, płac i biurach rachunkowych.
Cena kursu: 700 pln / Liczba godzin: 70
Korzyści z ukończenia kursu: - nabycie uprawnień do pracy w charakterze kierownika wycieczek szkolnych, - kompleksowa wiedza z zakresu organizacji wycieczek szkolnych, - otrzymanie bezterminowego zaświadczenia, które jest uznawane przez Kuratorium Oświaty i jest ważne w całej Polsce oraz UE.
Cena kursu: 90 pln / Liczba godzin: 5
nowość
Korzyści z ukończenia kursu: nabycie uprawnień do pracy w charakterze kierownika na koloniach, zimowiskach, obozach młodzieżowych organizowanych w Polsce i poza granicami RP, otrzymanie bezterminowego zaświadczenia, które jest uznawane przez Kuratorium Oświaty i jest ważne w całej Polsce oraz w UE, kompleksowa wiedza z zakresu organizacji i planowania pracy wychowawczej, organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży, bezpieczeństwa życia i zdrowia uczestników.
Cena kursu: 120 pln / Liczba godzin: 10
nowość
kompleksowe przygotowanie do wykonywania wszystkich zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała oraz masażu kosmetycznego, w tym gorącymi kamieniami. Zdobycie prestiżowych certyfikatów i zaświadczeń MEN.
Cena kursu: 1400 pln / Liczba godzin: 120
nowość
nowość
Praca jako samodzielna/y księgowa/y w małych i średnich przedsiębiorstwach, w biurach rachunkowych oraz możliwość założenia własnego biura rachunkowego.
Cena kursu: 650 pln / Liczba godzin: 62
Szkolenie dla osób ubiegających się o wydanie licencji detektywa prowadzone jest na podstawie: - Ustawy z dnia 6 lipca 2001 o usługach detektywistycznych (Dz. U. z 2002 r. Nr 12, poz. 110 z późn. zm.) - Rozporzadzenia MSW w
Cena kursu: 900 pln / Liczba godzin: 50
nowość
Korzyści z ukończenia kursu: umiejętność tworzenia kompozycji kwiatowych na różne okazje, umiejętność doboru składników kompozycji w zależności od okazji i pory roku.
Cena kursu: 760 pln / Liczba godzin: 40
nowość
Kurs dedykowany jest osobom, które rozpoczynają swoją przygodę z fotografowaniem, ma charakter podstawowy.  
Cena kursu: 490 pln / Liczba godzin: 25
Kurs dedykowany jest osobom znającym podstawowe zagadnienia  związane z fotografią, które nigdy nie pracowały w studio fotograficznym i plenerze z udziałem profesjonalnego sprzętu, wizażu i modeli.  
Cena kursu: 500 pln / Liczba godzin: 24
Kurs skierowany jest do osób, znających podstawowe zagadnienia  związane z fotografią, które nigdy nie pracowały w studio fotograficznym wyposażonym w profesjonalny sprzęt oświetleniowy i nie fotografowały obiektów wykorzystywanych jako materiał reklamowy.
Cena kursu: 570 pln / Liczba godzin: 23
Korzyści z ukończenia kursu: przygotowanie do pracy w Archiwum Zakładowym/Składnicy Akt, zapoznanie z aktualną podstawą prawną w zakresie polskiego prawa archiwalnego, przyswojenie prawidłowego obiegu dokumentacji w podmiocie,
Cena kursu: 860 pln / Liczba godzin: 32
nowość
Korzyści z ukończenia kursu: poznanie standardów postępowania z materiałami archiwalnymi,poznanie zasad kwalifikacji dokumentów i metod brakowania dokumentacji.
Cena kursu: 860 pln / Liczba godzin: 32
nowość
Szkolenie skierowane jest dla kandydatów na kierowników do spraw bezpieczeństwa na imprezach masowych.
Cena kursu: 380 pln / Liczba godzin: 58
nowość
nowość
Samodzielne uszycie własnej spódnicy/lub spodni, umiejętność kreowania ciekawych wersji spódnic na różne okazje,zdobycie praktycznych umiejętności zwiększających wartość na rynku pracy lub ułatwiających założenie własnej działalności usługowej.
Cena kursu: 600 pln / Liczba godzin: 40
nowość
nowość
Uszycie  własnej sukienki lub żakietu. Umiejętność kreowania i dostosowywanie swoich ubrań do ciągle zmieniającej się mody. Zdobycie praktycznych umiejętności zwiększających wartość na rynku pracy lub ułatwiających założenie własnej działalności usługowej.
Cena kursu: 690 pln / Liczba godzin: 48
nowość
Umiejętność dostosowywania ubrań do sylwetki i zmieniającej się mody. Zdobycie praktycznych umiejętności, które zwiększają wartość na ryku pracy lub ułatwiają założenie własnej działalności usługowej.
Cena kursu: 390 pln / Liczba godzin: 32
nowość
nowość
(żegluga, rybołóstwo, jachting i turystyka morska, platformy wiertniczne)   Pierwszy i jedyny tego rodzaju kurs w południowej Polsce!!!   Korzyści z ukończenia kursu: nabycie podstawowych umiejętności z zakresu pracy
Cena kursu: 490 pln / Liczba godzin: 24
nowość
Możliwość pracy jako konsultant w firmowych sklepach, konsultant ślubny, w teatrze, agencji modelek, firmach reklamowych oraz w firmach organizujących pokazy mody. Nabycie umiejętności rozpoznawania typów sylwetek oraz sposoby modelowania za pomocą tkanin, kolorów i dodatków.
Cena kursu: 350 pln / Liczba godzin: 20
nowość
nowość
Przygotowanie do pracy w sektorze ochrony – ochrona obiektów, ochrona osób, zarządzanie zespołami pracowników itp.
Cena kursu: 1300 pln / Liczba godzin: 245
nowość
Kompleksowe przygotowanie do zawodu manikiurzystki, pedikiurzystki, modelistki. Zdobycie praktycznych umiejętności, które zwiększają wartość na ryku pracy lub ułatwiają założenie własnej działalności gospodarczej. Zdobycie prestiżowych certyfikatów i zaświadczeń MEN.
Cena kursu: 650 pln / Liczba godzin: 48
Uznawane w kraju i za granicą dokumenty potwierdzające udział w kursie. Prowadzenie własnej działalności gospodarczej i wykonywanie usług objętych, programem kursu (w oparciu o polską klasyfikację działalności nr PKD 96.04.Z).
Cena kursu: 1090 pln / Liczba godzin: 150
nowość
nowość
Przygotowanie do samodzielnej pracy na kasie fiskalnej. Możliwość pracy jako wykwalifikowany sprzedawca oraz zmniejszenie poziomu stresu w pracy.
Cena kursu: 270 pln / Liczba godzin: 20
nowość
Korzyści z ukończenia kursu: możliwość pracy w działach kadr, płac, możliwość pracy w biurach rachunkowych, zdobycie wiedzy dotyczącej obsługi programu PŁATNIK od podstaw do poziomu zaawansowanego, zdobycie wiedzy praktycznej wraz
Cena kursu: 300 pln / Liczba godzin: 20
nowość
Umiejętność sprawowania samodzielnej, profesjonalnej opieki nad osobami starszymi, przewlekle chorymi i niepełnosprawnymi. Możliwość zdobycia zawodu bardzo poszukiwanego na rynku pracy w kraju i za granicą.
Cena kursu: 650 pln / Liczba godzin: 60
Możliwość podjęcia pracy jako OPIEKUNKA DZIECIĘCA: w środowisku domowym jako pomoc rodzicom, którzy z różnych powodów muszą pozostawić swoje dzieci pod profesjonalną opieką, w placówkach opiekuńczo wychowawczych (domy małego dziecka, pogotowia opiekuńcze, odziały szpitalne, sanatoria, hospicja, zakłady opiekuńcze, a także w dużych placówkach handlowych, hotelach, pensjonatach i domach wczasowych.
Cena kursu: 550 pln / Liczba godzin: 50
Umiejętność przygotowania i prowadzenia różnego rodzaju szkoleń, seminariów, kursów dla osób dorosłych, doboru materiałów i środków dydaktycznych do danego szkolenia. Bezterminowe uprawnienia do przyjmowania stażystów i praktykantów w zakładach usługowych (fryzjerskich, kosmetycznych, krawieckich i wielu innych) oraz placówkach handlowych (sklepach) i zakładach produkcyjnych.
Cena kursu: 700 pln / Liczba godzin: 80
Praca jako samodzielna/y księgowa/y w przedsiębiorstwach,w biurach rachunkowych oraz możliwość założenia własnego biura rachunkowego. Awans lub zmiana pracy na lepiej płatną lub bardziej prestiżową.
Cena kursu: 990 pln / Liczba godzin: 135
Możliwość pracy jako główna/y księgowa/y lub biegły rewident. Praca jako samodzielna/y księgowa/y w przedsiębiorstwach,w biurach rachunkowych oraz możliwość założenia własnego biura rachunkowego. Awans lub zmiana pracy na lepiej płatną lub bardziej prestiżową.
Cena kursu: 1250 pln / Liczba godzin: 120
Kompleksowe przygotowanie do pracy na stanowisku kasjer - sprzedawca z obsługą kas fiskalnych i fakturowaniem. Umiejętność sprawnego i bezproblemowego prowadzenia procesu sprzedaży. Poznanie najnowszych technik oraz osiągnięcie większej skuteczności w sprzedaży.
Cena kursu: 650 pln / Liczba godzin: 60
nowość
Samodzielne prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, karty podatkowej lub ryczałtu oraz rozliczeń z Urzędem Skarbowym i ZUS-em. Umiejętność generowania jak największych zysków w swojej działalności gospodarczej. Komplet aktualnych przepisów prawnych.
Cena kursu: 690 pln / Liczba godzin: 66
nowość
Możliwość rozpoczęcia pracy w zawodzie Stylistki rzęs i wzbogacenie swojej oferty o najbardziej opłacalny zabieg w gabinecie kosmetycznym. Większe szanse pozyskania nowych klientek.  
Cena kursu: 430 pln / Liczba godzin: 8
nowość
nowość
Przygotowanie do profesjonalnego zarządzania nowoczesnym sekretariatem - obsługi klienta, komunikowania się, prowadzenia korespondencji, zarządzania czasem. Zdobycie wiedzy i umiejętności pozwalających lepiej planować, organizować, efektywnie wykorzystywać czas i skutecznie działać w sytuacjach trudnych.
Cena kursu: 750 pln / Liczba godzin: 70
nowość
nowość
Możliwość pracy w instytucjach wdrażających programy unijne, stowarzyszeniach, fundacjach,w jednostkach sfery budżetowej i u pracodawców realizujących projekty unijne.
Cena kursu: 980 pln / Liczba godzin: 48
nowość
Możliwość pracy w instytucjach wdrażających programy unijne, stowarzyszeniach, fundacjach,w jednostkach sfery budżetowej i u pracodawców realizujących projekty unijne.
Cena kursu: 980 pln / Liczba godzin: 48
nowość
Korzyści z ukończenia kursu: zdobycie wiedzy w zakresie zasad wprowadzania, przekazywania i moderowania danych przesyłanych do SIO, zapoznanie z harmonogramem, zakresem wprowadzania danych,  zasadami nadzoru nad ich bezpieczeństwem a
Cena kursu: 350 pln / Liczba godzin: 8
nowość
Korzyści z ukończenia kursu: nabycie podstawowych i zaawansowanych umiejętności z zakresu stanowienia aktów prawa miejscowego, przydatnych w szczególności pracownikom terenowych organów administracji rządowej i
Cena kursu: 490 pln / Liczba godzin: 16
nowość
Szycie ręczne, maszynowe, przyszywanie guzików, haftek, zatrzasek. Obsługa maszyny do szycia, nawlekania nitki i regulacji, a także dokonywanie poprawek garderoby oraz jej stylizacji koronkami, tasiemkami, koralikami, aplikacjami tip.
Cena kursu: 195 pln / Liczba godzin: 16
nowość
nowość
Wykonanie wybranego przez siebie modelu sukienki – od szkicu do realizacji. Doskonalenie swoich umiejętności projektowania i szycia pod fachowym nadzorem. Konsultacje swoich pomysłów z doświadczonym projektantem odzieży.
Cena kursu: 290 pln / Liczba godzin: 16
nowość
nowość
Umiejętność projektowania i szycia lalek, zdobycie praktycznych umiejętności zwiększających wartość na rynku pracy lub ułatwiających założenie własnej działalności usługowej.
Cena kursu: 180 pln / Liczba godzin: 14
nowość
Umiejętność projektowania i szycia różnych dekoracji do pokoju dziecięcego, zdobycie praktycznych umiejętności zwiększających wartość na rynku pracy lub ułatwiających założenie własnej działalności usługowej.
Cena kursu: 130 pln / Liczba godzin: 8
nowość
Umiejętność projektowania i szycia fartuszków, ściereczek i rękawic kuchennych, zdobycie praktycznych umiejętności zwiększających wartość na rynku pracy lub ułatwiających założenie własnej działalności usługowej.
Cena kursu: 130 pln / Liczba godzin: 8
Umiejętność projektowania i szycia poduszek, poszewek ozdobnych, zdobycie praktycznych umiejętności zwiększających wartość na rynku pracy lub ułatwiających założenie własnej działalności usługowej.
Cena kursu: 130 pln / Liczba godzin: 8
nowość
Umiejętność projektowania i szycia wyjątkowych torebek z filcu, zdobycie praktycznych umiejętności zwiększających wartość na rynku pracy lub ułatwiających założenie własnej działalności usługowej.
Cena kursu: 150 pln / Liczba godzin: 8
nowość
Umiejętność projektowania i  szycia różnych zabawek, zdobycie praktycznych umiejętności zwiększających wartość na rynku pracy lub ułatwiających założenie własnej działalności usługowej.
Cena kursu: 130 pln / Liczba godzin: 8
nowość
Korzyści z ukończenia kursu: umiejętność wykonania dekoracyjnego bukietu spiralnego, umiejętność wykonania wiosennej kompozycji w naczyniu oraz wianka wielkanocnego.   W programie m.in. zagadnienia: 1. Wiosenny, dekracyjny
Cena kursu: 170 pln / Liczba godzin: 8
Możliwość pracy jako wizażystka-stylistka  w Polce i UE (własny salon, praca w domu, u klienta, w studio foto, na sesjach, pokazach, eventach etc. Szansa współpracy z prasą modową, telewizją, radiem - jako konsultant, doradca, ekspert.
Cena kursu: 390 pln / Liczba godzin: 32
nowość
Możliwość pracy jako wizażystka-stylistka  w Polce i UE (własny salon, praca w domu, u klienta, w studio foto, na sesjach, pokazach, eventach etc. Nabycie unikalnych umiejętności w zakresie makijażu i kreowania wizerunku.
Cena kursu: 390 pln / Liczba godzin: 32
nowość
Nabycie uprawnień do pracy w charakterze wychowawcy - opiekuna na koloniach, zimowiskach, obozach młodzieżowych organizowanych w Polsce i poza granicami RP. Otrzymanie bezterminowego zaświadczenia,które jest uznawane przez Kuratorium Oświaty i jest ważne w całej Polsce oraz w UE.
Cena kursu: 100 pln / Liczba godzin: 36
Korzyści z ukończenia kursu: przygotowanie do pracy w Archiwum Zakładowym/Składnicy Akt, zapoznanie z aktualną podstawą prawną w zakresie polskiego prawa archiwalnego, przyswojenie prawidłowego obiegu dokumentacji w podmiocie,
Cena kursu: 250 pln / Liczba godzin: 6
nowość
Korzyści z ukończenia kursu: - możliwość prowadzenia punktów skupu ziół, uprawiania ziół i zbieractwa ziół w stanie dziko rosnącym, - umiejętność rozpoznawania roślin leczniczych, - znajomość zasad prowadzenia pasieki, - znajomość zastosowania roślin w terapii schorzeń.
Cena kursu: 1950 pln / Liczba godzin: 130
nowość